نوکیا مجددا در حال کار بر روی اسمارتفون های اندرویدی است!

  • aragorn
  • 2014-11-06 09:52:08

نوکیا به مایکروسافت فروخته شده است و تا 10 سال آینده حق ندارد اسمارتفونی با برند نوکیا تولید کند. در ضمن، مایکروسافت به نوکیا اجازه نخواهد داد تا سیستم عاملی غیر از ویندوزفون را در دیوایس هایش استفاده کند. اما شایعه شده است که نوکیا، مجددا در حال کار بر روی اسمارتفون های اندرویدی است.

قرارداد نوکیا با مایکروسافت، نوکیا را از طراحی دیوایس های جدید، منع نکرده است، فقط گفته است که نوکیا حق استفاده از نام و برند خود را ندارد.

بر طبق گزارش جدیدی که My Drivers منتشر کرده است، تیمی که N9 را طراحی کرده است، در حال کار بر روی یک پرچمدار جدید اندرویدی است. قبل از این که نوکیا زیر مجموعه ی مایکروسافت شود، تعدادی اسمارتفون اندرویدی را رونمایی کرده بود که از نظر کارشناسان، حرکت خوب و به جایی بود. این اسمارتفون ها از سری X نوکیا بودند. مدل های نوکیا X ،XL و +XL از جمله ی این اسمارتفون ها بودند. اما با توجه به این که نوکیا اکنون جزیی از مایکروسافت است، پس طبیعتا نمی تواند اسمارتفونی را با نام نوکیا و یا مایکروسافت تولید کند و در صورت درست بودن این شایعه، باید منتظر ظهور برند جدیدی از سوی نوکیا باشیم که وظیفه اش، تولید اسمارتفون های اندرویدی خواهد بود.

متاسفانه هنوز هیچ گونه اطلاعات اضافی در این مورد منتشر نشده است.

دیدگاه شما چیست؟ آیا نوکیا باید تحت نامی جدید، به بازار اسمارتفون های اندرویدی باز گردد؟ آیا این کار اصلا به صلاح نوکیا هست و ممکن است نوکیا را به دوران اوج خود برگرداند؟ دیدگاه های خود را با سایر خوانندگان خبرتک به اشتراک بگذارید. با خبرتک بمانید.


Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

دیدگاه‌ها

  • 26
  • 44

نوکیا باید بیاد سمت اندروید. فروش خوب سری X ثابت کرده که نوکیا میتونه تو این زمینه موفق بشه

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.