می خواهید مهارت های یادگیری زبان خود را تقویت کنید؟ از اپ Duolingo استفاده کنید

  • Mohammad.HS
  • 2016-04-11 20:32:42
می خواهید مهارت های یادگیری زبان خود را تقویت کنید؟ از اپ Duolingo استفاده کنید

یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان Duolingo است. چرا که باعث آغاز آموزش زبان می شود. آغاز و ادامه ی مستمر آموزش زبان خیلی مهم است و این چیزی است که Duolingo را بهترین می کند. اپلیکیشن با جذابیت های بصری و مدیریت اهداف آموزش زبان روز به روز باعث پیشرفت می شود.

اگر شما یادگیری یک زبان را شروع کرده اید و یا زبانی که در گذشته یاد گرفته اید را دوره می کنید Duolingo به شما کمک خواهد کرد. شما می توانید از سطح مبتدی شروع کنید و یا با دادن آزمون از سطح بالاتری شروع کنید. این اپلیکیشن از مدل بازی کردن برای آموزش استفاده می کند که باعث می شود شما کمتر حس مطالعه داشته باشید و بیشتر شبیه بازی کردن باشد. این موضوع بیشتر شما را برای ادامه ی آموزش ترقیب می کند و شما کمتر خسته می شوید.

Duolingo با اپلیکیشن های دیگری در رابطه است و شما می توانید پیشرفت خود را بررسی کنید. مثلا در صورت نیاز می توانید میزان پیشرفت خود را در Linkedin به نمایش بگذارید تا مدیران شما میزان پیشرفت شما را ببینند. دارندگان اسمارتفون های اندرویدی و ویندوزی و کاربران iOS می توانند این اپلیکیشن را از طریق این "لینک" دانلود نمایند. با خبرتک بمانید.


Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.