سیسکو کمپانی Composite Software را به قیمت 180 میلیون دلار خرید

  • aragorn
  • 2013-06-21 13:36:11

غول صنعت شبکه ی دنیا با هدف سرمایه گذاری در بخش نرم افزار مجازی سازی، کمپانی Composite Software را به قیمت 180 میلیون دلار خرید.

پنجشنبه کمپانی سیسکو تایید کرد که در پی خرید کمپانی کامپوزیت است که در کار نرم افزار مجازی سازی دیتا و مدیریت پورتفولیو است.

سیسکو امیدوار است با این خرید بخش اتصالات دیتا و زیرساخت های خود را با سرویس های هوشمند پورتفولیو ، گسترش دهد.

پیشتر نیز سیسکو کمپانی SOlveDirect را برای توسعه پلتفورم سرویس های نرم افزاری خود خریده بود و با این خرید در جهت متحد کردن پلتفورم نرم افزاری خود در محیط مجازی گام های بهتری خواهد برداشت.

غول شبکه 180 میلیون دلار را نقدا در ازای دریافت تمام سهام این شرکت پرداخت خواهد کرد و بعد از انجام معامله ی رسمی، کارمندان کامپوزیت جزیی از سیسکو خواهند شد.

کار اصلی کامپوزیت این بوده که دیتاهای موجود از منابع متفاوت را روی یک شبکه کنار هم قرار می دهد و این شامل دیتای کلود و منابع اطلاعاتی عظیم می شود که در یک مکان آن ها را جاسازی می کند.

هم چنین به مشتریان که کمپانی ها هستند، اجازه می دهد تا به صورت ویژوال دیتای خود را دیده و در آن واحد با تجمیع آن ها، تصمیمات مدیریتی در سطح کلان به صورت هم زمانی، اتخاذ کنند.

حرکت سریع شرکت ها به سوی مجازی سازی باعث شده تا سرورهای سنتی جای خود را به سرورهای مجازی بدهد و مشتریان سیسکو می خواهند با مجازی سازی دیتای خود را دریافت کنند و همه چیز به صورت ویژوآل تعریف می شود و به همین خاطر سیسکو با احترام به نظرات مشتریان کلان خود، و این که استراتژی آینده بر مبنای مجازی سازی پیش می رود؛ باعث شده تا در این راه قدم های محکم تری بردارد.

گری مور، پرزیدنت سیسکو می گوید: "استراتژی سیسکو ایجاد مدل آی تی آینده است که راه حل های زیادی را برای کمک به مشتریان تعریف می کند و از آن جایی که مهمترین چالش آینده ی بیزینس انتخاب راه حل درست از بین این راه حل هاست، لذا سیسکو سعی می کند اولین باشد."

وی افزود: "با یکی شدن سیسکو و کامپوزیت، تجربیات شبکه ای برای آنالیز سریعتر و شفاف تر بیزینس مهیا می شود."

معامله ی مذکور تا فصل اول 2014 انجام می شود.

Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.