سامسونگ شرکت Magna International؛ تولیدکننده ی باتری برای خودروهای الکتریکی را خرید!

  • aragorn
  • 2015-02-24 15:21:49

سامسونگ شرکت Magna International؛ تولیدکننده ی باتری برای خودروهای الکتریکی را خرید!

در چند هفته ی گذشته اخبار و شایعات زیادی پیرامون این موضوع که اپل در فکر تولید یک خودرو است را شنیده ایم. گفته می شود که این خودرو به احتمال زیاد، یک خودروی الکتریکی خواهد بود و اپل در حال همکاری با شرکتی به نام Magna International در همین زمینه است.

Magna International شرکتی است که سازنده ی باتری های بزرگ برای خودروهایی مانند محصولات تسلا موتورز است و اپل، شایع شده بود که همکاری های راز آلودی را با Magna International شروع کرده است. یکی از رقیبان قدیمی اپل، که همیشه برایش دردسر درست می کند، این بار هم بی کار ننشت و دست آخر، باز هم شیطنت خود را کرد.

سامسونگ، امروز اعلام کرد که Magna International را خریده است! این خرید، باعث خواهد شد تا نام سامسونگ، کم کم به بازار خودروهای الکتریکی هم وارد شود.

هنوز اطلاعات بیشتری از قیمت این خرید منتشر نشده است. اما اگر اپل در حال کار بر روی تولید خودروی الکتریکی باشد، با توجه به این که سامسونگ هم دقیقا اصلی ترین شرکت تولیدکننده ی باتری برای خودروهای الکتریکی را خریده است، احتمال می دهیم در آینده شاهد مشاجرات بیشتری بین سامسونگ و اپل باشیم.

در ضمن، سامسونگ، به تازگی نیز با خرید LoopPay در صدد است تا با Apple Pay به رقابت بپردازد.

دیدگاه های خود را با سایر خوانندگان خبرتک به اشتراک بگذارید.


Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.