راهیابی سرفیس 2 به کابین خلبانان !

  • Hiva
  • 2013-09-29 16:24:06

در حالی که تنها چند روز از معرفی تبلت سرفیس 2 مایکروسافت می گذرد، شایعات امروز حاکی از آن است شرکت دلتا ایرلاین تصمیم دارد تا تمام خلبانان خود را به تبلت سرفیس 2 با ویندوز 8.1 مجهز نماید.

طبق گزارشات مجله ی فناوری اطلاعات ویندوز، این شایعه از ماه آگوست به راه افتاده است که طبق آن دلتا اعلام نمود که به هریک از 19000 خدمه ی پرواز خود یک گوشی لومیا 820 به منظور تسهیل فرایند سیستم سفارش نوشیدنی و غذا می دهد.

این گزارش بیان می کرد که دلتا در اصل تصمیم داشته است که تبلت با ویندوز 8.1 خریداری نماید اما ظاهرا در میانه ی راه برنامه تغییر کرده است.

احتمالا قرارداد بسته شده میان مایکروسافت و دلتا در روزهای آینده اعلام خواهد شد اما ایده ی تجهیز خلبانان به تبلت، ایده ی جدیدی نیست. در سال 2011 خطوط هوایی آمریکا، آلاسکا و دلتا به هریک از خلبانان خود یک iPad به منظور جایگزین نمودن با چارت پرواز و نقشه ها در حین پرواز داده بودند.

به نظر می رسد تجهیز نمودن خلبانان با این تبلت ها به منظور ارائه ی ابزار پیشرفته برای شغل آن ها صورت گرفته است.

تا کنون دلتا این خبر را تائید و یا رد نکرده است و بیان نموده ما همیشه فرصت ها را برای افزایش استفاده از تکنولوژی در بیزینس خود بررسی می نماییم.


Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.