خودروی الکتریکی Tesla Model S وارد ناوگان پلیس لس آنجلس می شود!

  • aragorn
  • 2016-05-15 10:03:35
خودروی الکتریکی Tesla Model S وارد ناوگان پلیس لس آنجلس می شود!

پلیس شغل سختی دارد. اصلا راحت نیست که امنیت مردم را تامین کنید. برای انجام درست این کار، باید بهترین ابزارها را داشته باشید. برای همین موضوع پلیس لس آنجلس تصمیم دارد تا خودروهای الکتریکی تسلا را وارد ناوگان خود کند. آن هم نه واحدهای گشت معمولی، بلکه واحدهای تعقیب و گریز High-Pursuit !

پلیس لس آنجلس تعدادی خودروی Tesla Model S P85D را برای این منظور مورد بررسی قرار داده است. البته این خودروها هنوز خریداری نشده اند و LAPD به نوعی آن ها را از تسلا غرض گرفته است.

پلیس به خودروهای سریع نیاز دارد تا بتواند آدم بدها را تعقیب کند. تسلای مدل اس دقیقا همان چیزی است که آن ها به دنبال آن هستند. این خودرو 0 تا 60 مایل در ساعت را تنها در 2.8 ثانیه طی می کند.

Tesla Model S P85D بسیار خوش ساخت است و حتی در تست های تصادفی که در سرعت های بالا و در شرایط کنترل شده انجام شده است، پس از این که در حدود 24 متر را در هوا طی کرد و معلق های بسیار زد، خسارات وارد شده به آدمک آزمایشگاهی درون آن بسیار ناچیز و قابل قبول بود.

خودروهای تسلا ارزان نیستند و قیمت Tesla Model S P85D برای پلیس نیویورک بسیار بالاست. اما اگر این خودرو کمی ارزانتر شود به طور حتم جایگاه خوبی در پلیس نیویورک پیدا خواهد کرد. با خبرتک بمایند.


Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.