جستجوی بهتر و پیشرفته تر عکس های گوگل در به روز رسانی جدید اندروید!

  • SunLight
  • 2016-05-07 14:01:17
جستجوی بهتر و پیشرفته تر عکس های گوگل در به روز رسانی جدید اندروید!

گوگل یک نسخه ی جدید از سرویس عکس های گوگل یا همان Google Photo را برای اپ اندروید خود منتشر کرده است که طیف وسیعی از ویژگی ها را به ارمغان می آورد. آخرین نسخه از گوگل فوتو برای اندروید با یک جستجوی پیشرفته طراحی شده است که با آن می توان عکس مورد نظر خود را پیدا کنید.

اکنون آخرین به روز رسانی گوگل فوتو به شما کمک می کند که عکس های خود را با یک نوار جستجوُ سریع تر پیدا کنید. شروع جستجو با یک تپ و با پایین آوردن اسکرول بعد از زدن تپ در قسمت نوار جستجو می توانید چهره ها و مکان ها و انواع عکس ها را از کتابخانه ی خود ببینید.

هم چنین طیف وسیعی از ویژگی های جدید در این به روز رسانی وجود دارد که شامل سفارشی کردن فیلم نیز می شود که به صورت اتوماتیک ایجاد شده است. شما هم اکنون می توانید فیلم ها و عکس ها و موسیقی خود را به آن ها اضافه کنید. گوگل هم چنین امکان تغییر نام و حذف پوشه های دیوایس که برای مدیریت عکس های موجود در کارت حافظه است را نیز اضافه کرده است.

آخرین نسخه از اپ گوگل فوتو برای اندروید قابل دانلود از گوگل پلی استور می باشد. گوگل هم چنین گفته است که آن ها می توانند پلت فرم iOS اپل را در مدت کوتاهی منتشر کنند و شما می توانید جزییات بیش تر را در این "لینک" رو به رو مشاهده کنید. با خبرتک بمانید.


No votes yet

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.