با 10 ماژول برتر اسمارتفون LG G5 آشنا شوید - بخش دوم

  • aragorn
  • 2016-02-29 21:14:13
با 10 ماژول برتر اسمارتفون LG G5 آشنا شوید - بخش دوم

در مطلب قبلی 5 ماژول برتر اسمارتفون LG G5 را به شما معرفی کردیم. در این مطلب 5 ماژول برتر دیگر این اسمارتفون را به شما معرفی خواهیم کرد. اگر مطلب قبلی خبرتک را از دست داده اید می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

  • ماژول بلندگوی 360 درجه

واقعیت این است که یکی از نقاط ضعف اسمارتفون LG G5 بلندگوهای ضعبف آن است. اما همین مشکل هم با یک ماژول ساده برطرف می شود. کافیست تا از ماژول بلندگوی 360 درجه ی ال جی برای LG G5 استفاده کنید تا به کلی مشکل ضعیف بودن بلندگوی اصلی آن را از خاطر ببرید.

  • ماژول دوربین DSLR

اسمارتفون LG G5 در حال حاضر 3 دوربین دارد! یک دوربین سلفی در جلو و یک دوربین معمولی و یک دوبین با لتز واید در پشت! همین دو دوربین معمولی و واید پشتی می تواند خلاقیت های شما را شکوفا کند. اما اگر احساس می کنید به دوربین بهتری احتیاج دارید، نگران نباشید، ماژول دوربین ال جی در خدمت شماست. با این ماژول هم از سنسور و کیفیت عکس بهتری بهره مند خواهید شد، هم این که حس عکاسی با یک دوربین عکاسی به شما دست می دهد، نه حس عکاسی با یک اسمارتفون!

  • ماژول بخارساز

امروزه استفاده از سیگارهای الکتریکی بسیار رواج پیدا کرده است. با ماژول بخارساز LG G5 می توانید سیگار الکتریکی خود را در هر زمان در کنار خود داشته باشید. فکر کنید این ماژول با اپ مخوص خود می تواند دقیقا به شما بگوید که چه قدر دود و بخار تنفس کرده اید و با این کار خود چه مدت از عمر خود را به خطر انداخته اید! شاید همین ماژول باعث شود شما سیگار را ترک کنید.

  • ماژول شمارشگر گایگر

شمارشگر گایگر نوعی شمارنده ی ذرات بنیادی می باشد که توانایی شمارش ذرات باردار را دارد. حال، فکر کنید که اخیرا زیاد Fallout 4 بازی کرده اید و در توهمات خود، فکر می کنید که در دنیای واقعی نیز جنگ اتمی به راه افتاد است. در چنین دنیایی شما مطمئنا به یک شمارشگر گایگر احتیاج دارید تا میزان تششعات رادیو اکتیو را بسنجید. خب، نگران نباشید، LG G5 برای کمک به شما خواهد آمد.

  • ماژول سلفی

شاید جذاب ترین ماژول LG G5 ماژول سلفی آن باشد. با این ماژول عملا یک مونوپاد یا همان Selfie Stick به اسمارتفون شما افزوده خواهد شد و می توانید از آن برای انداختن عکس های سلفی خود بهره ببرید.

حالا نظرتان در مورد اسمارتفون LG G5 چیست؟ آیا این پرچمدار لیاقت تعریف و تمجید را ندارد؟ دیدگاه های خود را با سایر خوانندگان خبرتک به اشتراک بگذارید.


Average: 4.8 (5 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.