با این 10 ترفند، عمر باتری آیفون خود را افزایش دهید - بخش چهارم

  • aragorn
  • 2016-03-27 11:34:41
با این 10 ترفند، عمر باتری آیفون خود را افزایش دهید - بخش چهارم

در مطالب گذشته ی این سری به معرفی راه های پرداخختیم که با استفاده از آن ها می توانید عمر باتری آیفون خود را افزایش دهید. این بحث را با معرفی 2 راه آخر ادامه می دهیم. با خبرتک بمانید.

9- کاهش اپلیکیشن هایی که از جستجوی ویژه استفاده می کنند

جستجوی ویژه طراحی شده است تا هر چیزی را در آیفون شما جستجو کند. این شامل اپلیکیشن ها، مخاطبین، عکس ها و هر چیزی می باشد. شما می توانید این ویژگی را برای آن هایی که نیاز ندارید خاموش کنید.

با استفاده از این مسیر این کار انجام می شود.

Settings > General > Spotlight Search

شما می توانید این ویژگی را برای اپلیکیشن های شخصی خاموش کنید.

10- وضعیت باتری ضعیف (Low Power Mode) را انتخاب کنید

یکی از ویژگی های iOS 9 وضعیت باتری ضعیف (Low Power Mode) است، این وضعیت را می توانید زمانی که سطح باتری پایین تر از سطح معمولی است روشن کنید. این ویژگی در آیفون طراحی شده است تا عمر باتری را بهینه سازی کند و بیشترین بهره از باتری باقی مانده در اختیار شما بگذارد.

روشن کردن وضعیت باتری ضعیف در آیفون سرویس های مصرف کننده ی باتری را کم می کند. مانند پست الکترونیکی، دانلود خودکار، به هنگام سازی اپلیکیشن های پس زمینه و هم چنین ویژگی های دیداری. این ویژگی واقعا زمانی که سطح باتری آیفون شما پایین است مفید فایده می باشد. شما می توانید این ویژگی را از مسیر زیر فعال کنید.

  • Settings > Battery > Low Power Mode

این 10 روش می توانند به افزایش عمر باتری آیفون شما کمک کنند. بیشتر آن ها بر روی همه ی نسخه های iOS کار می کنند اما بعضی ها فقط بر روی iOS 9 و بالاتر کار خواهند کرد. این ها طراحی شده اند تا شما بیشترین بهره را از باتری آیفون خود ببرید.

شما می توانید همه ی روش های بالا را انتخاب کنید یا فقط آن هایی که فکر می کنید برای عمر باتری شما مفید هستند را انتخاب کنید. هم چنین جزییات بیشتر برای افزایش عمر باتری استمارتفون خود را می توانید در وب سایت Apple مشاهده کنید.

برخی از این روش ها را بر روی آیفون خود امتحان کنید و نتیجه را با ما و دیگر خبرتکی ها به اشتراک بگذارید. با خبرتک بمانید.


Average: 4.8 (4 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.