این بار یک آیپد ایر، دست به خودسوزی در فروشگاه زد!

  • aragorn
  • 2013-11-09 15:30:36

به نظر می رسد داستان انفجار و خودسوزی دیوایس های الکترونیکی کم کم دارد از حالت تفننی خارج شده و به یک سنت بدل می شود! از انفجار باتری های نوکیا تا آیفون و گلکسی ها! اما این بار یک آیپد ایر جدید با انفجار خود در یک فروشگاه خرده فروشی در استرالیا ما را شگفت زده کرد و توجه ما را به خود جلب کرد! گویا انفجار و حریق به گونه ای بود که واحد ایمنی مجبور به استفاده از کپسول اطفاء حریق شده است.

به گزارش دیلی میل و به نقل از یک روزنامه ی استرالیایی، یک آیپد ایر در فروشگاه ودافون در کانبرا از سمت نمایشگر دچار انفجار شد و شعله های آتش از آن زبانه کشیده و دود فراوانی هم در فضا پخش شده است.

سخنگوی ودافون تایید کرده که انفجار و شعله های آتش از قسمت پورت شارژ این آیپد ایر آغاز شده است. این در حالی بوده که دستگاه بدون استفاده روی میز قرار داشته است.

اپل هنوز درباره ی این اتفاق، به طور عمومی اظهار نظری نکرده است. اما دیلی میل می گوید نماینده ی اپل به این فروشگاه رفته و باقی مانده ی آیپد ایر را برای آزمایشات بیشتر جمع آوری کرده است. البته خوشبختانه در این حادثه، مشتریان و کارکنان فروشگاه با مشکلی سلامتی جدی مواجه نشدند.


Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.