اپلیکیشن People به شما اجازه می دهد افراد را امتیازدهی کنید

  • aragorn
  • 2016-03-11 21:46:19
اپلیکیشن People به شما اجازه می دهد افراد را امتیازدهی کنید

در ماه اکتبر 2015 اپلیکیشن جدیدی به نام Peaple رونمایی شد. این اپ به شما این امکان را می دهد که مردم و افراد مختلف را امتیازدهی کنید، درست مانند امتیاز دادن به رستوران ها و کافی شاپ ها!

در آن زمان انتقادهای بسیار شدیدی از این اپ شد و اکنون به نظر می رسد توسعه دهندگان آن قبل از انتشار رسمی تغیراتی را در این اپلیکیشن ایجاد کرده اند تا بتوانند برخی از این انتقادات را خنثی کرده و نظر اکثریت را به دست بیاورند.

بسیاری از انتقادات بر این نکته تاکید داشتند که از این اپ می توان برای قلدری کردن و آزار و اذیت دیگران استفاده کرد. در حقیقت بار منفی که این اپ می تواند با امتیاز منفی دادن به یک فرد ایجاد کند ممکن است سرآغاز اعتراضات و درگیری های بسیاری شود.

حال، گفته می شود با تغییرات اعمال شده در این اپ، تنها می توان به افرادی امتیاز داد که خودشان این اجازه را به شما داده باشند.

ایده ی اپلیکیشن People این است که بتوان افراد اطراف خود را رتبه بندی کرد. این اپلیکیشن به افراد این امکان را می دهد که بتوانند در انتخاب افراد دیگر بهتر عمل کنند، بتوانند راحت تر شریک تجاری خود را بشناسند، قرار بگذارند، از دوستان بچه های خود اطلاعات مفید کسب کنند و... .

توسعه دهندگان اپ People مطمئنا باید تغییرات بسیاری را در مدل کاری این اپلیکیشن ایجاد کنند تا بتوانند نظر اکثریت را جلب کنند و در کار خود موفق شوند. با فشارها و حساسیت هایی که در این زمان در مورد امنیت و حریم خصوصی وجود دارد People راه بسیار دشواری در پیش دارد. اما ما که از ایده ی آن بسیار خوشمان آمده و دوست داریم در آینده ی نزدیک این اپ را نیز در اپ استورها ببینیم. شما چه طور؟ دیدگاه های خود را با سایر خوانندگان خبرتک به اشتراک بگذارید.


Average: 4 (3 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.