انتشار آپدیت اپلیکیشن ChatON

  • Hiva
  • 2013-10-07 11:40:31

ظاهرا سامسونگ تلاش زیادی برای محبوب نمودن اپلیکیشن پیام رسانی خود انجام می دهد. این اپلیکیشن اخیرا آپدیت جدیدی را دریافت نموده است که چهره ی اپلیکیشن را جذاب تر می نماید. این آپدیت ChatON 3.0 نام گرفته است و با ویژگی های جدیدی همراه است.

ویژگی های جدید این اپلیکیشن شامل کاستومایز نمودن پروفایل با تصاویر پس زمینه ی شخصی، ارسال تصاویر و ویدئو به صفحات دوستان و توانایی جدید اشتراک گذاری مستقیم محتوا از LIVEpartners سامسونگ است. ظاهرا این آپدیت فقط برای اندروید های سامسونگ فعال است.

اگر شناختی از این اپلیکیشن ندارید باید اشاره نماییم که ChatON یک اپلیکیشن پیام رسانی موبایل است که ارتباطات گروهی و اشتراک گذاری فایل ها را آسان می نماید. پس از ایجاد یک حساب جدید، شما می توانید دوستانتان را همانند فیسبوک اضافه نموده و با آن ها ارتباط برقرار نمایید.

یکی از جذاب ترین ویژگی های این اپلیکیشن امکان دیدن تمام ارسال ها و دریافت ها در چت گروهی است که ارتباطات را نسبت به قبل ساده تر می نماید.

شما می توانید اطلاعات بیشتر درباره ی این اپلیکیشن را در مطلب قبلی خبرتک با عنوان "افزایش چشمگیر کاربران سرویس ChatON" مطالعه نمایید.


Average: 5 (2 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.