آیا می دانستید با اپ Google Translate می توانید عکس ها را هم ترجمه کنید؟

  • Mohammad.HS
  • 2016-04-12 10:36:02
آیا می دانستید با اپ Google Translate می توانید عکس ها را هم ترجمه کنید؟

امروزه برنامه ها و اپ های دیکشنری و مترجم به راحتی بر روی اکثر دیوایس های اندروید وجود دارند اما Google Translate هنوز بهترین اپلیکیشن ترجمه است. همه ی نیازهایی که شما از یک اپلیکیشن ترجمه نیاز دارید به اضافه ی چیزهایی که شما حتی فکر نمی کنید امکان پذیر باشد، در Google Translate وجود دارد.

نوع ترجمه، ترجمه ی تصاویر و ترجمه ی دست نویس ها که تمام آن ها 90 زبان رایج را پوشش می دهند چیزی نیست که در هر اپی موجود باشد. ترجمه ی خودکار دو طرفه ی صدا ها نیز در اپ Google Translate وجود دارد که به 40 زبان محدود است اما ترجمه ی فوری برای مکالمات رو در رو خیلی مهم و چشم گیر است. این ویژگی دیگر در کمتر جایی دیده شده.

اما جالب تر، ویژگی ترجمه ی متن از طریق دوربین است. که فورا متون مخلف که با استفاده از دوربین گرفته شده اند را بدون توجه به فونت، سبک یا رنگ ترجمه می کند. برای این کار کافیست تا از متنی که میخواهید آن را ترجمه کنید با استفاده از اپ Google Translate یک عکس بگیرید. گوگل متون موجود در عکس را پیدا می کند و ترجمه ی آن را به شما نمایش می دهد. این ویژگی وقتی شما در مسافرت های خارج از کشور هستید خیلی به کمکتان می آید. مثلا می توانید به راحتی منوی رستوران ها، تابلوها و علایم را با گرفتن یک عکس ساده ترجمه کنید. با خبرتک بمانید.


Average: 4 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.